Hore
(0)

Čo robí  ROYAL THERAPY koncept v hyperbarickej oxygenoterapii jedinečným?

ROYAL THERAPY koncept  posúva hranice využitia a účinnosti hyperbarickej  oxygenoterapie  / HBOT / ešte oveľa ďalej.
Synergiou  ďalších terapeutických možností a strategickým kolísaním hladín kyslíka v hyperbarickej komore pomôže vášmu telu a mozgu dosiahnuť  plný potenciál.

V zásade ide o dva riadené procesy v HBOT. Prvým je  zvýšenie hladiny kyslíka v telesných tkanivách t a v mozgu. Druhým procesom je kolísanie hladiny kyslíka na zlepšenie prirodzených procesov omladzovania tela.

Dômyselným riadením vzájomnou  kombináciou oboch procesov je potenciál vášho tela a mozgu maximálne podporovaný na dosiahnutie nových hraníc v kognitívnom aj fyzickom výkone.

Riadené prerušovanie zvýšenia a zníženia koncentrácie kyslíka uvádza do činnosti mnohé  mediátory a bunkové mechanizmy, ktoré sú zvyčajne indukované počas bezpečnej hypoxie, čo sa nazýva aj hyperoxicko – hypoxický paradox .

Mozog je našim riadiacim centrom a na to okrem iného potrebuje kyslík.
Aj keď mozog tvorí len asi 2 % hmotnosti tela, využíva viac ako 20 % kyslíka prijatého kyslíka.
S pribúdajúcim vekom pracuje telo s kyslíkom menej efektívne, čo má za následok „spomalenie“ mysle a tela.

Nemusí to však byť normou.

  • Zvýšením množstva kyslíka v krvi
  • Obnovením poškodených tkanív a ich rýchlejšie hojenie
  • Dodanie kyslíka a energie mozgu, ktorú potrebuje na spustenie procesu hojenia

je možné si udržať, ba aj  znovu získať vysoký fyzický a duševný výkon

Po absolvovaní liečebného konceptu ROYAL THERAPY  môžete pozorovať značné zlepšenie psychickej a fyzickej výkonnosti.

Prečo hyperbarické komory ROYAL THERAPY?

Výroba hyperbarickej komory ROYAL THERAPY, nie je obyčajná „montáž“ nejakej komory z bežne dostupných dielov a materiálov nakúpených na trhu.

Väčšina materiálov a dielov je špeciálne navrhnutá a prispôsobená potrebám ROYAL THERAPY.

Hyperbarické komory ROYAL THERAPY sú bezpečné, vyrobené z prvotriednych materiálov:

1.Mäkké – nafukovacie hyperbarické komory.

Flexibilný, vysokopevnostný TPU materiál  s integrovanou vysokopevnostnou tkaninou pre vyššiu odolnosť voči tlaku, špeciálne prispôsobený požiadavkám našej technológie.
Náš materiál je špeciálne prispôsobený procesom leštenia povrchu, je veľmi hladký, ako detská pokožka. Na trhu nie je bežne dostupný.

Nepoužívame ŽIADNE lepidlá.
Používame výhradne potravinárske silikónové tesnenie. Konkurencia zvyčajne bežné lepivé silikónové tesnenie, ktoré má silný zápach a preto  ho musia obaliť plastovou fóliou.

Všetky kusy materiálov tvoriacich kapsuly hyperbarických komôr ROYAL THERAPY komory sú vzájomne zvarené technológiou zvárania vysokofrekvenčnými vlnami, bez použitia lepidla.

Vysoká pevnosť a hrúbka okien je v hyperbarických komorách ROYAL THERAPY prispôsobená pre vyššiu odolnosť voči tlaku a väčšiu transparentnosť. Vyrobené na mieru v rovnakej továrni, v ktorej náš špecifický TPU materiál .

V našich hyperbarických komorách ROYAL THERAPY používame výhradne originálne japonské zipsy s značky YKK, dovážane priamo z Japonska.
Nepoužívame na trhu bežne dostupné zipsy, ako niektorí ostatní.

Naše hyperbarické komory ROYAL THERAPY sú postavené na bežné používanie pri 1,4 ATA.
Nie, ako bežné komory, používané len do 1,3 ATA .

Naše hyperbarické komory ROYAL THERAPY  sú testované výbuchom pri 2,4 ATA.

2. Tvrdé – pevné hyperbarické komory:

Konštrukcia našich pevných hyperbarických komôr ROYAL THERAPY je vyrobená z prémiovej  nehrdzavejúcej ocele 304 R, nakupovanej priamo od výrobcu. Konkurencia zvyčajne používa
hliník.

Letecký PC materiál pre okná a dvere v pevných hyperbarických komôr ROYAL THERAPY
je výhradne značky  Bayer a je dovážaný priamo z Nemecka.

V pevných komorách používame bezpečnostný senzor dverí a telekomunikačný systém.

Hyperbarické komory ROYAL THERAPY sú  pohodlné.

Všetky hyperbarické komory ROYAL THERAPY sú komplexne vybavené, vrátane klimatizácie.

Patentované do oblúka našívané zipsy v hyperbarických komorách ROYAL THERAPY poskytujú podstatne väčší vstupný priestor, čo je pre užívateľov omnoho pohodlnejšie na vstup a výstup, oproti bežne našívaným zipsom priamo u iných komôr.

Vďaka viacvrstvovým dlhým a veľkým oknám s vysoko pevnostných materiálov, nikdy nezažijete v hyperbarických komorách ROYAL THERAPY žiadny pocit klaustrofóbie.

Ttvrdé hyperbarické komory ROYAL THERAPY s exkluzívnym patentovaným dizajnom konvexných čelných  okien pre zväčšenie priehľadnej plochy a priehľadných dverí  sú taktiež zárukou, že užívatelia nebudú zažívať žiadne pocity klaustrofóbie.

Vnútorný a vonkajší ovládací panel s displejom zobrazujúcim údaje, ako je čistota kyslíka, teplota, vlhkosť a pod., je pre tvrdé hyperbarické komory ROYAL THERAPY samozrejmosťou.

Vnútorný rám z leštenej nehrdzavejúcej ocele a protiblokovacie nerezové rúrkové spojky garantujú dlhú životnosť a efektný vzhľad, oproti bežne používaným plastovým alebo železným lakovaným konštrukciám, a tým aj ľahkú montáž a demontáž bez potreby náradia.

Hyperbarické komory ROYAL THERAPY sú  prémiové.

Mäkké – nafukovacie hyperbarické komory ROYAL THERAPY začínajú s ponukou od 1,4 ATA s možnosťou plynulého nastavovania tlaku,  ostatné začínajú od 1.3 ATA.

Ttvrdé hyperbarické komory ROYAL THERAPY pracujú do 2,0 ATA, s možnosťou plynulého nastavovania tlaku ostatné v tejto kategórii sú bez možnosti plynulého nastavovania tlaku a pracujú maximálne do 1,5 ATA.

Mäkká – nafukovacia hyperbarická komora ROYAL THERAPY pre vozíčkarov, je jediná svojho druhu.
Vďaka masívnej nerezovej konštrukcii a pevnej kovovej základni so sklápacou nájazdovou rampou  poskytuje veľmi pohodlné riešenie pre terapiu priamo na  invalidnom vozíku, ktoré žiadna iná spoločnosť na svete nerobí.

Hyperbarické komory ROYAL THERAPY  používajú extra tichý vzduchový kompresor, extra tiché tlakové ventily so špeciálnou technológiou na zníženie hluku, iné sú zvyčajne hlučné.

Všetky Hyperbarické komory ROYAL THERAPY  majú garantovaný veľký prietok kyslíka, až 10L kyslíka za minútu, vďaka našim výkonným koncentrátorom kyslíka.
Ostatné bežne používajú kyslíkové koncentrátory s výkonom len 5L kyslíka za minútu, čo je príliš slabé.

Všetky Hyperbarické komory ROYAL THERAPY  sú  vybavené aniontovým vodným nano čistením vzduchu a antivírusovým systémom.